Muscle Care Potassium - 90 tabs View larger

Muscle Care Potassium - 90 tabs

15,00 zł

This product is no longer in stock

MUSCLE CARE POTASSIU

New product

More info

Potasium Muscle Care

Podczas każdego treningu tracisz cenny dla Twojej formy i ogólnego zdrowia potas i zwiększasz ryzyko wystąpienia jego dużych niedoborów w organizmie. W trosce o swoje zdrowie stosuj Potasium Muscle Care – najlepszy potas w idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb dawce!*

Niedobory potasu wpływają na zaburzenie pracy Twojego organizmu i powodują dolegliwości bezpośrednio oddziałujące na formę fizyczną. Zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej i kwasowo-zasadowej organizmu w połączeniu z zaburzeniami kurczliwości włókien mięśniowych i przebiegu syntezy białek, a także gorsze funkcjonowanie układu nerwowego to nieliczne z problemów, które są następstwem niedoboru potasu w diecie oraz jego ciągłej utraty wskutek pocenia się podczas wysiłku fizycznego. Potas odpowiada także za działanie przewodnictwa nerwowego oraz pracę serca, dlatego jego brak może powodować m.in. arytmię i pogarszać sprawność oraz wytrzymałość w czasie ćwiczeń!

Organizm osób aktywnych fizycznie wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na składniki mineralne powodowane nadmiernym wysiłkiem. Jeżeli chcesz uniknąć problemów ze zdrowiem i aktywnie wpłynąć na funkcjonowanie organizmu nie tylko w okresie okołotreningowym postaw na sprawdzoną i przynoszącą wymierne efekty suplementację Muscle Care!

Potasium Muscle Care zapewni Ci*:

• Optymalny poziom natlenienia komórek;

• Lepszy transport substancji odżywczych do mięśni;

• Efektywną i prowadzącą do szybkich przyrostów mięśniowych syntezę białek;

• Optymalną równowagę kwasowo-zasadową organizmu;

• Optymalną równowagę wodno-elektrolitową;

• Redukcję uciążliwych dolegliwości w postaci skurczów mięśni;

Potas to niezbędny pierwiastek mineralny, który ulega szybkiemu wydaleniu z organizmu – potas tracimy wraz z potem w trakcie wysiłku i upałów, wypłukujemy, pijąc duże ilości kawy i napojów alkoholowych, a także wpływamy na powstawanie jego niedoborów, stosując diety odchudzające i prowadząc stresujący tryb życia. Aby uniknąć problemów z formą oraz funkcjonowaniem wszystkich narządów i układów już dziś wybierz najlepiej przyswajalny i cechujący się doskonałą biodostępnością Potasium Muscle Care, a przekonasz się, że możesz znacznie więcej, dzięki czemu szybciej osiągniesz wyznaczone cele!

Sprawdzona dawka, najwyższa jakość oraz konkurencyjna cena – to wyróżnia wszystkie suplementy Muscle Care spośród innych produktów dostępnych na rynku! Sprawdź i przekonaj się, że stawiając na profesjonalne suplementy dla zawodowych sportowców, sięgasz po produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

*Efekty zależą od indywidualnych predyspozycji.