Muscle Care AAKG 300 g View larger

Muscle Care AAKG 300 g

49,00 zł

375 Items

New product

+

More info

Głównym zadaniem AAKG jest wzrost produkcji tlenku azotu a co za tym idzie zwiększenie ukrwienie mięśni i dużo lepszy transport składników odżywczych. Preparat polecany do zastosowania przed treningiem jak i po w celu zwiększenia możliwości regeneracyjnych.*


Szukasz skutecznego sposobu na zwiększenie pompy mięśniowej?*

Chcesz poprawić siłę i wytrzymałość w czasie treningu?*

Przetestuj działanie AAKG Muscle Care, który zawiera najwyższej jakości alfa-ketoglutaran L-argininy o wysokim stężeniu. AAKG Muscle Care*:

- przyśpiesza wzrost suchej masy mięśniowej
- zwiększa wydzielanie tlenku azotu
- przyśpiesza regenerację po wysiłkową
- poprawia krążenie krwi
- usprawnia transport składników odżywczych do krwi 
- wpływa na lepsze dotlenienie komórek mięśniowych
- daje efekt potężnej pompy mięśniowej
- zwiększa siłę i wytrzymałość podczas treningu 

AAKG (alfa-ketoglutaran L-argininy) przeznaczony jest nie tylko dla zawodowych sportowców, ale także amatorów sportów siłowych, sylwetkowych i siłowo-wytrzymałościowych, nastawionych na osiągnięcie jak najlepszych efektów treningu. Ponadto AAKG doskonale wspomaga procesy rekonwalescencji po różnorodnych urazach i kontuzjach.

Alfa-ketoglutaran L-argininy to sól stanowiąca połączenie aminokwasu argininy i kwasu alfa-ketoglutarowego, dzięki czemu preparat wykazuje o wiele silniejsze działanie niż wolna forma L-argininy. Połączenie tych dwóch związków w jedną molekułę pozwala uniknąć rozpadu argininy do wody i dwutlenku węgla oraz zwiększa jej biodostępność, co ma niebagatelny wpływ na efektywność procesów syntezy tlenku azotu (NO), którego arginina jest bezpośrednim prekursorem. Arginina odgrywa także kluczową rolę w procesach metabolizmu aminokwasów, które są niezbędne do wzrostu mięśni.

*Efekty zależą od indywidualnych predyspozycji.