Muscle Care Bcaa Plus 400 g View larger

Muscle Care Bcaa Plus 400 g

49,00 zł

300 Items

New product

Wybierając BCAA Plus zyskujesz:
- szybką i efektywną regenerację po treningową
- większe przyrosty mięśniowe
- maksymalne ograniczenie procesów rozpadu białek mięśniowych
- szybką odbudowę mięśni po treningu
- większą wytrzymałość w czasie ćwiczeń
- redukcja zmęczenia, odbierającego motywację do działania

More details

+

More info

Doskonały preparat antykataboliczny stworzony z myślą komplexowej regeneracji zaraz po zakończonym treningu.* Połączono w nim najskuteczniej przyśpieszające aminokwasy niezastąpione w budowaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Wybierając BCAA Plus zyskujesz*:
- szybką i efektywną regenerację po treningową
- większe przyrosty mięśniowe
- maksymalne ograniczenie procesów rozpadu białek mięśniowych
- szybką odbudowę mięśni po treningu
- większą wytrzymałość w czasie ćwiczeń
- redukcja zmęczenia, odbierającego motywację do działania

Odżywki białkowe to podstawa suplementacji osób zawodowo i amatorsko uprawiających sport. Dla wszystkich chcących przyśpieszyć regenerację powysiłkową oraz wpłynąć na tempo przyrostu masy mięśniowej polecamy najwyższej jakości suplement diety BCAA PLUS Muscle Care, który oprócz kompleksu aminokwasów rozgałęzionych zawiera także L-glutaminę.

BCAA PLUS ma postać proszku, dzięki czemu możesz łatwo przygotować odżywczy i wpływający na efektywność treningu napój. Stosując BCAA PLUS zyskasz nie tylko idealną muskulaturę, ale także ograniczysz negatywny wpływ reakcji katabolicznych na Twoje mięśnie!*
 
Jak działa BCAA PLUS?

BCAA PLUS to niezwykle silna odżywka o działaniu anabolicznym i antykatabolicznym, która zapewni Ci szybki i harmonijny rozwój sylwetki.* Dzięki unikalnej kombinacji zestawu kluczowych dla organizmu każdego sportowca niezbędnych aminokwasów egzogennych, czyli L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny z L-glutaminą maksymalnie przyśpieszysz regenerację powysiłkową oraz osiągniesz zadowalające efekty treningowe w krótkim czasie!
 
Dlaczego warto stosować BCAA PLUS?

BCAA PLUS odznacza się przede wszystkim wyjątkowo korzystnym dla organizmu każdego sportowca składem i zawiera zestaw podstawowych aminokwasów w doskonałej proporcji. Najwyższa jakość produktu w połączeniu z idealnie dobranym stosunkiem aminokwasów BCAA i L-glutaminy to gwarancja Twojego sukcesu w sporcie!

Kompleks BCAA składa się trzech aminokwasów rozgałęzionych, których nasz organizm nie jest w stanie sam wytworzyć, więc musimy zadbać o ich odpowiednią podaż poprzez stosowanie właściwie skomponowanej diety. Przyjmowanie BCAA to najlepszy z możliwych sposobów na uniknięcie niedoborów L-leucyny, L-izoleucyny oraz L-waliny, czyli aminokwasów, które warunkują przebieg wielu procesów biologicznych i bezpośrednio wpływają na procesy syntezy białek oraz skracają czas potrzeby na regenerację i odbudowę białek mięśniowych.

W przeciwieństwie do BCAA, L-glutamina należy do grupy aminokwasów endogennych, które nasz organizm sam syntetyzuje, jednak chcąc usprawnić jego działanie nie możemy polegać jedynie na efektywności procesów biologicznych, gdyż L-glutamina spełnia szereg ważnych funkcji.

Niedobory L-glutaminy mogą uniemożliwiać osiągnie efektów treningowych – aminokwas ten bierze czynny udział w procesach budowania białek mięśniowych oraz bezpośrednio wpływa na Twoją formę fizyczną, gdyż odpowiada za wzrost wytrzymałości i redukcję zmęczenia organizmu!

Stosowanie BCAA PLUS sprawdzi się w przypadku każdego treningu. Preparat szczególnie docenią osoby pracujące nad rozwojem muskulatury m.in. zawodnicy sportów siłowych, sylwetkowych oraz siłowo – wytrzymałościowych, a także amatorzy sportowego trybu życia, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych wyników treningowych i ochronie wypracowanych już mięśni przed degradacją nie tylko w okresie intensywnych treningów, ale także w okresie redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Połączenie BCAA z L-glutaminą pozwoli Ci uniknąć zaskakujący efekt anaboliczny i sprawi, że Twoje mięśnie zyskają skuteczną ochronę przed katabolizmem!* Ponadto suplementacja aminokwasów rozgałęzionych w połączeniu z L-glutaminą to rezerwowe źródło energii, po które może sięgnąć Twój organizm w czasie ekstremalnego wysiłku.

*Efekty zależą od indywidualnych predyspozycji.