Ashwagandha - indyjski złoty środek

Wpis od     Home      0 Komentarzy  obejrzano (121)
Substancje zawarte w witanii mają działanie przeciwbakteryjne, przeciwnowotworowe, skutecznie wspierają odporność. Roślina jest także skuteczna jako środek na artretyzm, zaburzenia snu, gruźlicę, zapalenie oskrzeli, astmę, bielactwo, przewlekłe choroby wątroby, wspomaga pracę umysłu oraz wykorzystuje się ją w zaburzeniach miesiączkowania.

Wokół treningu kardio

Wpis od     Home      0 Komentarzy  obejrzano (64)
Trening kardio nie bez przyczyny kojarzy się z sercem, gdyż pobudza je do wzmożonej pracy. Regularne ćwiczenia o charakterze wytrzymałościowym wzmacniają serce, które pompuje więcej krwi transportującej tlen. Dlatego nasz organizm jest lepiej dotleniony, czujemy się lepiej, ryzyko chorób układu krążenia spada a efektywność procesu spalania kalorii wzrasta.

Forskolina - jedna roślina, wiele zalet

Wpis od     Home      0 Komentarzy  obejrzano (63)
Na pewno widzieliście te piękne różowo-zielone liście, które zdobią niejeden minimalistyczny ogródek. Dają ładny kontrast przy oczkach wodnych, przestrzeni miejskiej, przy klombach oraz rotundach. Wiedzieliście, że jest to forskolina?

Dieta ketogenna, czy na pewno warto?

Wpis od     Home      0 Komentarzy  obejrzano (64)
Wielu pewnie z Was słyszało o diecie ketogennej, która przeznaczona jest szczególnie dla dzieci chorujące na padaczkę – stosowanie jej zmniejsza ilości napadów. Jednakże, sporo osób decyduje się na nią, by szybko zredukować tkankę tłuszczową, czy jednak warto?

Chia czy nie chia?

Wpis od     Home      0 Komentarzy  obejrzano (90)
Świat zwariował na punkcie kuchni. Niezależnie od tego, czy jesteś strażakiem, programistą, lekarzem, nauczycielem, starasz się gotować, przede wszystkim zdrowo. Często ulegamy panującej modzie na dany produkt, kupujemy bez opamiętania, nie zastanawiając się czy akurat smoczy owoc jest nam do czegoś potrzebny, smakuje nam i czy jest w ogóle zdrowy? Nie martwcie się, jest, bardzo. Ostatnio świat zwariował na punkcie diety bezglutenowej, wcześniej
  • 1
  • 2
Wyświetl 1 od 5 do 6 (1 Strony)